הלחמת \ הארכת שיער/ הארכת שיער בלייזר/ תוספות שיער

הארכת שיער/הלחמת שיער בלייזר– גישה חדשה, פיתרון ייחודי!

מעצב השיער הישראלי המפורסם דויד יושבייב, מציג את הפיתרון המושלם בתחום הלחמת והארכת השיער. הטכניקה הייחודית שפותחה על ידיו מאפשרת הלחמת שיער לנשים בעלות שיער קצר במיוחד של כ3-4 סנטימטר. הפיכת את השיטה לידידותית לשיער עבור הלקוחה , רמת המקצועיות הגבוהה וניסיון רב הפכה את יושבייב לאומן מומחה בתחום לא רק בישראל אלא גם הרבה מחוץ לגבולותיה בתחום הארכת שיער והלחמת שיער.

דויד יושבייב  היה המעצב הראשון בישראל אשר החל להשתמש בשיטה ייחודית זו להארכת שיער  ומילוי שיער, או מילוי שיער דליל. במהרה הפך תחום זה של אומנות הספרות מ”אסקטרים נשי” לפרוצדורה יומיומית שניתן לקבל בסלון המעצב .לא פלא שהוא נחשב כיום לאחד מהמומחים המובילים בעולם בתחום ומשמש, בין השאר, כמדריך בחברות אירופאיות גדולות המייצרות חומרים וטכנולוגיות חדשניות להארכת שיער.באמצעותו טכנולוגיית לייזר חדשנית ביותר המסוגלת להלחים כ -8 קבוצות שיער תוך 30 שניות בלבד!

 • תוספות שיער בהלחמה - סלון DY
 • הלחמת שיער בתל אביב
 • הלחמת שיער לנשים בסלון DY
 • טכנולוגיות חדשניות להארכת שיער
 • תוספות שיער ועיצוב שיער בתל אביב
 • הלחמה והארכת שיער מאפשרים שינוי תדמית ומראה

הארכת שיער – גישה בריאה, פיתרון מושלם!

השלב החשוב ביותר בתהליך הארכת השיער הינו איבחון מצב ההתחלתי של שיער הלקוחה. ממנו יגזרו השיטות ואפילו התת שיטות הרלוונטיות להלחמת שיער לכל אישה ואישה. מכאן יהיו תלויים גם התאמת קבוצות וסוגי שיער טבעי והשיטות לחיבורם. דויד יושבייב בתוספות שיער טבעי  להארכת שיער, שיער ברמות הגבוהות ביותר המיובא במיוחד מאירופה ומרכז אסיה. כמו כן, הינו משתמש בשיטה הבטיחותית ביותר להארכת שיער – השיטה הקראטינית. כל אלה מאפשרים לחיבורים המולחמים להיות חזקים, גמישים, בלתי נראים לעין ולתוספות השיער להפוך לחלק בלתי נפרד מרעמת שיערכן הטבעית. תוספות שיער מחירים- ניתן גם לברר במספרה.

כתוצאה מהתהליך ניתן להנות מרעמת שיער מושלמת במשך 6-8 חודשים. את השיער המולחם ניתן לצבוע , לספר , לסלסל , ליישר ולעשות כל תסרוקת העולה על רוחכם. יישור שיער מולחם בשיטה היפנית, אגב, נעשתה לראשונה בישראל גם על ידי דויד יושבייב – עבודות מסוג זה הוא נחלתם של אומני שיער הגדולים ביותר!

אם ביצעתן מעשה בלי לחשוב פעמיים והסתפרתן קצר , אם הטבע לא היה נדיב עימכן ולא העניק לכן רעמת שיער מפוארת וארוכה, אם הייתן קורבן לשיטות הארכת שיער לא מקצעויות וטעויות של ספרים – ישנו פיתרון . אומנות זו הינה קודם כל ניסיון מקצועי וקרדו טוב של מעצב השיער שלכן.

רוצה לקרוא עוד על הארכת והלחמת שיער

לייעוץ ופרטים נוספים הקליקו כאן

 

 

 

No Replies to "הלחמת \ הארכת שיער/ הארכת שיער בלייזר/ תוספות שיער"


  Got something to say?

  Some html is OK