עיצוב שיער – DY0000

זה המרכז המוביל בישראל החלקת שיער, תוספות שיער ועיצוב שיער. כאן כבר מעל לעשר שנים נולדים רעיונות חדשניים ופתרונות יצירתיים לתסרוקות מורכבות בסגנון ייחודי.

סלון DY מציע ללקוחות מגוון שירותים בתחום עיצוב השיער. תוספות שיער תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר והטכנולוגיות המתקדמות ביותר, תסרוקות לכלות על פי דוגמאות אישיות ממעצב, החלקת שיער יפנית לטווח ארוך, החלקה ברזילאית – מסיכת הבראה וגוונים לשיער בשלל צבעי אביב-קיץ. בסלון תמצאו מומחה מנוסה לבניית ציפורניים, מניקור ופדיקור. אווירה נעימה, סלון מעוצב בסגנון מודרני והעיקר, רמה גבוהה של שירות ויחס אישי לכל לקוח בניצוחו של בעל הסלון, דויד יושבייב, מעצב ברמה בינלאומית.

גוונים לשיער בשלל צבעי אביב-קיץ

רעיונות חדשניים ופתרונות יצירתיים לתסרוקות מורכבות בסגנון ייחודי 

דויד יושבייב - מומחה בתחום הארכת השיער ותוספות שיער

עיצוב ותוספות שיער – פיתרון ייחודי, גישה בריאה!

ממוקם בלב תל אביב ברחוב פינסקר 66, סמוך לכיכר דיזינגוף

העיצוב המודרני של הסלון, ציוד המספרה המתקדם, האוירה הנינוחה והאסטתית – כל אלה מאפשרים דיאלוג פורה בין הלקוח ומעצב השיער דוד יושבייב. ללקוחות הסלון בעלי רכבים פרטיים, חנייה ללא תשלום הממוקמת ממש בסמוך! הגישה מרחוב דיזינגוף. ניתן להגיע אלינו גם באוטובוסים, מכל חלקי גוש דן.

דויד יושבייב הוא אחד המומחים העולמיים בתחום הארכת השיער. הוא משתתף בתצוגות אופנה ובתערוכות עיצוב שיער אמנותי, בתוכניות טלוויזיה וקמפיינים. הרצון לייצר יופי – הוא הכוח המוביל את דויד יושבייב. הבמה המרכזית והאהובה עליו הוא הסלון DY.

רוצות לקרוא על תוספות שיער, תוספות שיער מחירים, שיטות, טיפים ועוד?

תוספות שיער – פיתרון ייחודי, גישה בריאה!
שיטות פופולאריות לתוספות שיער – חסרונות ויתרונות