החלקה יפנית

החלקה יפנית תל אביב - סלון DYהשיטות המודרניות להחלקת שיער דורשות מהמעצב מקצועיות גבוהה ואחראיות רבה. ההצלחה ביישום השיטה היפנית תלויה רבות באבחון נכון של מצב השיער של כל לקוחה ויצירת הנוסחה האישית להחלקה עבור כל אחת. הנוסחה שונה לשיער טבעי או צבוע, לשיער עם שיירי צבע, גוונים, לשיער יבש או פגום.

הייחוד העיקרי והאופייני להחלקה יפנית הוא אפקט ההבראה המתמשך. השיער הופך ישר וחלק באופן אידיאלי למשך שמונה חודשים שלמים, והחלקה נוספת מתבצעת רק לשורשים. הויטמינים, המינרלים והקולגן הנמצאים בתרכובת ההחלקה חודרים למבנה השיער, משקמים אותו ומשיבים לו את הגמישות והברק הטבעי. התוצאות מתקבלו מיד בתום התהליך.

לא מוגזם יהיה לכנות את השיטה היפנית – הגשמת חלומה של כל אישה מודרנית, הנושאת על כתפיה את משפחה, בית וקריירה. ייבוש שיער על בסיס יומי וטכניקות ביתיות אחרות להחלקה לוקחות זמן רב ומאוד לא מועילות לבריאות השיער. השיער מתייבש, נשבר ודוהה. החלקה יפנית לא רק הופכת שיער מתולתל לישר לגמרי, היא גם הופכת אותו לבריא, מבריק וחיוני.

המעצב דויד יושבייב, העומד בראש הסלון DY היה הראשון בישראל שהשתמש בהחלקת שיער לטווח ארוך. “ביליתי לא מעט בנסיעות בעולם,” אומר דויד, “ונוכחתי לדעת שלא צריך אפילו לפרסם את ההחלקה היפנית. היא זכתה בקהל מעריצות בארצות רבות וגם אצלנו, מקום שבו נשים מתולתלות זה לא דבר נדיר. השיטה היפנית היא אידאלית לקיץ הישראלי, כשייבוש בפן מאבד את היעילות בגלל האקלים הלח. זה חלומה של כל אישה שרוצה להיות מטופחת, זוהרת וייחודית.”

No Replies to "החלקה יפנית"


    Got something to say?

    Some html is OK