החלקות שיער | החלקת קרטין | החלקת קראטין

טיפול קראטין - סלון DY

שיטת היישור והחייאת השיער באמצעות החלקות קראטין עשתה מהפכה של ממש בתחום טיפוח השיער ובכלל. השיטה מבוססת על שימוש במולקולות קראטין זעירות החודרות אל תוך השיערה וממלאות אותה מבפנים – תהליך הזהה לתהליך ההחייאה הטבעי של השער. כתוצאה מכך השיער לא רק מתיישר באמצעות תהליך החלקת קרטין אלא מחזיר לעצמו את הברק, הבריאות והיופי הטבעי שלו.

בסלון DY השיטה הזו נקראת “הפלא הקראטיני” והיא פופולארית בקרב הנשים והגברים כאחד. יישור השיער באמצעות החלקות שיער נוח במיוחד, שכן הוא מחזיק מעמד תקופה מספקת – עד שיימאס! הדבר רלוונטי במיוחד עבור אלו שאוהבים מידי פעם להחליף את התספורת והלוק הכללי… חשוב לציין כי שיטה זו של החלקת השיער כבר מזמן אינה רק נחלתן של נשים – גם המין הגברי מרשה לעצמו מידי פעם להתפנק ב”פלא הקראטיני”, יותר מזה – הטיפול מתאים גם לילדים מעל גיל 6.

האפקט המחייה והמבריא של שיטת החלקות קראטין אינו מעלה ספקות ומתאים לכל סוגי השיער ובמיוחד לשיער צבוע, יבש ופגום. לאחר הטיפול השיער הופך לחלק כמשי ונוח לסידור.

בביקורכם אצל מעצב השיער דויד יושבייב , בעל ידע בטכניקות רבות ליישור השיער, אשר משתמש במתקדמות בהן, תקבלו לא רק הסבר על יתרונותיה של השיטה. בנוסף לטיפול ב”פלא הקראטיני”, תיצאו גם עם מגוון טיפים והמלצות להמשך ושמירה על מראה שיער חלק ובריא. לא פלא שלקוחותיו תמיד מרגישים בידיים בטוחות!

No Replies to "החלקות שיער | החלקת קרטין | החלקת קראטין"


    Got something to say?

    Some html is OK